+

سریال «نوبت لیلی» در راه جشنواره جیرونا اسپانیا

سریال «نوبت لیلی» به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله حجازی به سی و پنجمین دوره جشنواره جیرونا اسپانیا راه پیدا کرد.

سریال «نوبت لیلی» به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله حجازی در اولین حضور بین المللی خود به سی و پنجمین دوره جشنواره جیرونا راه پیدا کرد.

جشنواره جیرونا بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین جشنواره ایالت کاتالونیا است. این جشنواره همه ساله در شهر جیرونا برگزارمی‌شود و بیش از 13 هزار مخاطب دارد. قرار است سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم جیرونا از 12 تا 16 نوامبر (21 تا 25 آبان سال 1402) در این شهر برگزار شود.

«نوبت لیلی» اولین تجربه روح الله حجازی در حوزه ساخت سریال است. این سریال برای اولین بار در 22 فرودین 1401 در پلتفرم نماوا منتشر شد و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

مهدی شیرزاد سرپرست نویسندگان این سریال بود و به همراه سروش چیت‌ساز و روح الله حجازی  تیم نویسندگان «نوبت لیلی» را تشکیل می‌دادند.

«نوبت لیلی» داستان دختری است که از طریق یافتن کتابی مرموز متوجه می‌شود که او و خانواده‌اش در زمان‌های متعددی زندگی کرده‌اند. حال نوبت او شده است که با رمزگشایی از کتاب و پیدا کردن تابلوی نیاکانش دست به انتخابی بزند که به زندگی او و خانواده‌اش معنایی تازه می‌دهد.

روح الله حجازی یکی از مشهورترین کارگردانان ایرانی است. «در میان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اُتاق تاریک» و «روشن» از مهم ترین آثار این کارگردان هستند.

حمید فرخ نژاد، مریلا زارعی، پردیس احمدیه، لادن مستوفی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، مهران غفوریان، علیرضا ثانی‌فر و مسعود کرامتی از جمله بازیگران سریال «نوبت لیلی» هستند.

داوود محمدی فیلمبردار، بامداد افشار سازنده موسیقی متن و محمود نجفی تدوین گر از دیگر عوامل سازنده این سریال بودند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید