+

قسمت سوم فیلم ترسناک «یک مکان ساکت» به زودی اکران می‌شود

قسمت سوم سری فیلم‌های «یک مکان ساکت» با نام «یک مکان ساکت: روز اول» A Quiet Place:Day به زودی اکران خواهد شد.

اکران قسمت اول «یک مکان ساکت» با غافلگیری‌ زیادی همراه بود. فروش 340 میلیون دلاری فیلم که با بودجه اندک 20 میلیون دلاری تهیه شد همه را غافلگیر کرد و شرایط را برای تولید قسمت دوم این فیلم فراهم کرد.

قسمت دوم «یک مکان ساکت» با عنوان «یک مکان ساکت: قسمت دوم» در سال 2020 اکران شد و به ماجراهای خانواده آبوت در بیرون از آن خانه نفرین شده می‌پرداخت. فروش 294 میلیون دلاری فیلم همه را مطمئن کرد که قسمت سوم این مجموعه هم به زودی اکران خواهد شد

با توجه به اطلاعات منتشر شده از فیلم«مکان ساکت: روز اول» به نظر می‌رسد قرار است در قسمت سوم این مجموعه به عقب بگردیم و چگونگی شروع ماجراهای دو قسمت اول را مشاهده کنیم.

کارگردان دو قسمت اول «یک مکان ساکت» را جاش کرازینسکی بازیگر مشهور هالیوود برعهده داشت. از کارهای مشهور این ستاره هالیوودی می‌توان به سریال «آفیس» و فیلم‌های «دختران رویایی»، «کلاه چرمی‌ها»، «سرزمین موعود»، «دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی» و «تعطیلات» اشاره کرد.

برخلاف دو قسمت قبلی جاش کرازینسکی کارگردانی قسمت سوم «یک مکان ساکت» را انجام نمی‌دهد و کارگردانی قسمت سوم این مجموعه به مایکل سارنوسکی سپرده شده است. لوپیتا نیونگو، جوزف کوین، الکس ولف، جیمز هونس و دنی اوهر در «یک مکان ساکت: روز اول» بازی خواهند کرد.

«یک مکان ساکت: روز اول» که توسط پارامونت پیکچرز و پلاتینیوم دونس تولید شده قرار است در تاریخ 8 مارس 2024 (18 اسفند 1402) به نمایش عمومی در بیاید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید