+

«زنبور کارگر» فیلم جدید پگاه آهنگرانی در آستانه اکران

فیلم سینمایی «زنبور کارگر» که مضمون و موضوع ملتهبی دارد قرار است از اواخر شهریور ماه در سینماهای کشور اکران شود.

فیلم سینمایی «زنبور کارگر» که فیلمنامه آن توسط سعید نعمت الله به نگارش در آمده و افشین صادقی آن را کارگردانی کرده است قرار است از اواخر شهریور در سینماهای سراسر کشور به نمایش در بیاید.

سعید نعمت الله یکی از مشهورترین نویسندگان سینمای ایران است که تاکنون نگارش و کارگردانی آثار متعددی را در سینما و تلویزیون بر عهده داشته است. «رستگاران»، «زیرهشت»، «خون بها»، «جراحت»، «شیدایی»، «دیوار»، «مادرانه»، «مدینه»، «میکائیل»، «پشت بام تهران»، «زیر پای مادر»، «عقیق» و «برادر جان» از جمله کارهای این نویسنده پرکار و موفق سینما و تلویزیون ایران هستند.

سعید نعمت‌الله این روزها سریال «پدر گوآردیولا» را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد.

افشین صادقی پیش از «زنبور کارگر» در سال 1385 فیلم «مقلد شیطان» را ساخته بود که اکران چندان موفقی نداشت.

«زنبور کارگر» در سال 1398 ساخته شده است و حمید فرخ نژاد، پگاه آهنگرانی، شبنم مقدمی، سعید آقا خانی، حسین مهری، علیرضا آرا، مجید نوروزی، مارال فرجاد، داریوش سلیمی و علی اولیایی بازیگران آن هستند.

«زنبور کارگر» داستان ملتهبی دارد و درباره زنی است که خود را برای نمایندگی مجلس آماده می‌کند. اما اتفاقی غیرقابل پیش بینی او را در مسیری سخت و دشوار قرار می‌دهد.

اکران فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به خاطر همه گیری بیماری کرونا عقب اُفتاد. تعویقی که چهار سال به طول انجامید و حالا قرار است این فیلم جذاب از اواخر شهریور در سینماهای کل کشور اکران شود.

به نظر می‌رسد با توجه به مضمون و موضوع ملتهب فیلم و ستارگانی که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند «زنبور کارگر» یکی از فیلم‌های موفق اکران در سال 1402 باشد و بتواند تماشاگران زیادی را به سالن‌های سینما بیاورد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید